Dátum: 27.07.2012

Vložil: Lili Darknight

Titulok: Re:Re:Re:Wolf's passion ?

Toto s vydavateľstvami viem už dávno. Ja som nikdy WP nepísala preto, aby som to vydala, ale keď sa naskytol taký nápad? Prečo to nevyskúšať. Nikdy mi z vydavateľstva ani len neodpísali, nedali si ani tú námahu, aby mi napísali obyčajné dve vety typu "Neberieme vás, choďte do prdele. S pozdravom vaše drahé vydavateľstvo". Mám ale sen vydať knihu a hoci som vždy písala v prvom rade pre seba, lebo je to niečo, bez čoho žiť naozaj neviem, sklamanie aj tak bolí. Dvakrát som dostala "po hube" od vydavateľstva, ale sny sú občas to jediné, čo nám ostane. Mne ostal už asi len tento. WP sem rozhodne dám, vykašlem sa na celý Fragment a všetkým im podobným, ale kedy... to ešte neviem. Máš pravdu v tom, že nemám vešať hlavu - ja sa to ani nesnažím robiť. To by mi moja fantázia nikdy v živote neodpustila, pretože ma zamestnáva svojimi predstavami neustále. Pauzu si dá akurát vtedy, keď spím. Ale neuraz sa - ďakujem za ponuku prečítať si tie knihy o písaní, ale nevyužijem ju. Mám na takéto druhy kníh svoj názor a nebudem ho meniť. Mám okolo seba dosť veľa ľudí, ktorí píšu a dokážu mi povedať v čom sa zlepšiť aj bez takzvaných "odborníkov". :)

Pridať nový príspevok