Dátum: 28.07.2012

Vložil: Eden

Titulok: Re:Re:Re:Re:Wolf's passion ?

jasné,,človeku skrátka nedá to nevyskúsať...No tak rozhodne by si mohli dať aspoň tú námahu a odpovedať aj keď ich to asi nenapadne :D skrátka to berú ako nejaký biznis a nenapadne ich, že druhú stranu tvorí niekto, kto nie je len kúsok v ich skladačke....vydavateľstvá už nie sú to čo bývali...vlastne nikdy neboli nič z toho, čo som si o nich ako mladšia myslela...ináč,,,ikar má taký projekt pre spisovateľov,,je to v podstate súťaž,,čo v tomto prípade dosť neuznávam...ale majú aj vedľajší projekt na stránke kde tá súťaž prebieha,,,môžeš tam uverejňovať svoj príbeh takto po častiach a ak má od čitateľov dobré kritiky a číta to veľa ľudí,,,tak oni to sledujú a ak v tom niečo vidia tak to vydajú...no neviem ja sa k takýmto veciam staviam viac než kriticky ale tak ak by si o tom nevedela možno by si chcela...možno zase nie,,,ja iba že existuje aj niečo také...
...to poznám,,a navyše fantázia to skrátka vzdať nedokáže a tie príbehy chodia samy aj keby si už nechcela :D mne to tak v hlave určite funguje :D :D
noo tie knihy píše spisovateľka a scenáristka,,,ja takéto knihy nečítam ani nevyhľadávam ale tieto mi odporučila kamoška, čo tiež píše,,,raz som si v knihkupectve prečítala jednu pasáž,,,tebe to možno ani netreba lebo zápletky aj postavy máš dosť dobré,,,hoci toto v tej knihe ani tak nie je...ale ty sama musíš vedieť čo je pre teba najlepšie :) ja som to len tak navrhla,,,nikdy nevieš čo by sa ľuďom mohlo hodiť :) no podľa mňa máš v písaní sem tam medzery...neber to zle,,nie je to myslené ako urážka,,,na knihy som dosť kritická a všímam si neskutočne veľa kritérií tkže máloktorú poviedku čo na nete začnem čítať aj dočítam,,skrátka majú viac slabých stránok než silných....tvoja bola fakt dobrá,,,máš originálne nápady a často veľmi dobre situácie,,rozhovory tiež nie sú tvojou slabou stránkou a vieš vystihnúť správny moment zakončenia,,,takže rozhodne máš poviedky čo stoja za to,,prečítať si do konca...a ak by to usúdilo nejaké vydavateľstvo,,s editorom by si podľa mňa mohla dokázať vydať viac než len jednu knihu :)

Pridať nový príspevok