Dátum: 30.07.2012

Vložil: Eden

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Wolf's passion ?

No dobre, že vravíš. Nikdy som sa o nič z toho projektu nezaujímala ale čítala som že druhý ročník nenechali vyhrať nikoho lebo žiadna kniha neprekonala víťaza prvého ročníka...ako sorry ale to je chabý argument...takmer bezcenný,,,ale myslela som si, že to je nejaká šanca pre (ostatných)autorov...škoda že ani to nie je pravda :P
no to viem,,,po poslednej kritike od kamošky som chytila dosť depku a prestala som písať úplne,,,a vymazala som snáď všetko( hoci to aj tak za nič nestálo lebo som vtedy ešte nevedela písať s takou koncepciou ako ty a nič som nedotiahla do konca...iba jednu z viacerých poviedok čo som začala uverejňovať na jednom blogu...ale za tie sa viac ako hanbím,,prvoplánové príbehy bez vyššieho zmyslu),,,a to len preto, že sa ma snažila opraviť v jednej vete, ktorá sa tam podľa nej nehodila a podľa mňa áno...takto sa skrátka nekritizuje...kritika má byť konštruktívna a len málokedy sa dá rozprávať o tom čo sa tam hodí ak človek nevidí celý príbeh...autorovi treba ukázať kde robia chybu a prečo to je chyba a podať to primeraným spôsobom a nie,,,no proste ako hovoríš,,,dobrých kritikov aby si hľadala...

Pridať nový príspevok