Dátum: 31.07.2012

Vložil: Eden

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Wolf's passion ?

:D ...ja úplne nenávidím keď mi niekto napíše niečo typu "bolo to super" to mi fakt veľa nepovie...no ako ja nemám nič proti konštruktívnej kritike...dokonca aj ostrá kritika môže byť občas prospešná,,no fakt,,toto bola jedna veda čo mala asi 5 slov,,a napadať jednu jedinú vetu v prvých 10 riadkoch knihy je silné kafe aj na mňa(tiež som s tým príbehom vtedy prestala,,,prešla ma chuť písať ho)...ale kritikom sa podľa mňa treba narodiť alebo sa skrátka vyznať v knihách,,minimálne daného žánru...ja ak kritizujem tak som úprimná,,jasné niekedy som aj hnusná,,,ale vždy sa to snažím podať ako čitateľ pretože kritizovať nejakú situáciu či skrátka vetu môže len ten, čo to píše...všímam si síce neskutočne veľa detailov a som schopná ich vytknúť a neviem či to robím práve najlepšie ale snažím sa aby to v prvom rade nebolo urážlivé a v druhom rade to nemá napadať priamo spisovateľa,,,a všetko musí byť odôvodnené :D je to predsa názor :D
wow,,,no tak to je potom super,,,to si potom fakt dobrá :) no ale tak či tak máš dobrý koncept,,,určite čo sa týka záchytných bodov...ale podľa mňa občas tie najgeniálnejšie nápady vzniknú za pochodu alebo ťa to len tak napadne uprostred nejakej vety :D
ja mám vždy hlavne premyslené hlavné postavy,,a vždy začnem príbeh písať s takým nadšením,,no potom sa zamotám alebo neviem ako ďalej a vzdám to úplne...jednu jedinú poviedku som dokončila...neviem čo to so mnou je,,ale moj najväčší cieľ je teraz niečo dotiahnúť do konca :D

Pridať nový príspevok